Hotel Franz - kouzlo první republiky v srdci Jeseníků
Rezervace

+420 774 997 084


Lázně v Hotelu Franz

Součástí Hotelu Franz je také wellness zóna, která potěší všechny příznivce relaxace, odpočinku a také romantiky. Wellness zahrnuje finskou a parní saunu, whirlpool s výhledem na malebné rejvízské louky, Kneippův chodník pro vodoléčbu a relaxační zónu.

  Cena pro hosty Hotelu Franz a Penzionu Orlík
Wellness 60 min.    350 Kč
Wellness neomezeně 600 Kč       
Whirlpool 30 min. 250 Kč

Cena je účtována za každých započatých 60 min. Poplatek za každých dalších 15 minut je účtován dle ceny základního vstupu.

Pronájem whirlpool private 1 000 Kč/60 min.
Pronájem wellness Franz pro uzavřenou společnost 5 000 Kč/120 min.

Wellness a masáže mohou využít pouze ubytovaní hosté Hotelu Franz a Penzionu Orlík.

Fotogalerie

Koupele

V rámci wellness procedur nabízíme také ozdravné koupele, které blahodárně působí na celý organismus. Stačí si vybrat dle Vašeho přání nebo potřeb:

Rašelinová – Koupel s jemně namletou rašelinou prokrvuje, detoxikuje i regeneruje. Ideální je po náročném sportovním výkonu, neboť také odbourává kyselinu mléčnou.

Bylinná – Tuto voňavou a zároveň léčivou koupel rádi přizpůsobíme dle Vašeho přání. Na výběr máme škálu variant koupelí, od levandulové, heřmánkové a meduňkové, přes ovesnou, relaxační květinovou, až po koupel medovou či koupel z dubové kůry.

Aromatická s bylinným extraktem - Aromatické koupele s bylinným extraktem nabízíme rovněž v několika variantách. Vybírat můžete například kombinaci tymiánu a medu, která je ideální pro posílení obranyschopnosti, případně z relaxačních kombinací levandule a chmelu, modřínu a jablkového mléka či čokolády a brusinek.

Pivní – Milovníci piva jistě ocení možnost dopřávat si zároveň pivo ve sklenici i v lázni. Tato varianta je vyhledávaná hlavně mezi pány, nenechte se ale mýlit, koupel má celkový ozdravný účinek a také pozitivní vliv při léčbě akné.

Živá magnesiová sůl - Pokud jste strávili den na kole, lyžích či běžkách, pak Vám prospěje právě tato koupel. Magnesiová sůl přináší výraznou úlevu, je antistresová a silně detoxikační.

Sůl z Mrtvého moře – Toužíte-li po maximální relaxaci i regeneraci, zamilujete si právě tuto variantu koupele. Je totiž uvolňující, detoxikační a blahodárně působí na pokožku.

Délka koupele 20 minut + 10 minut relaxace

 

Koupel pro jednoho 450 Kč
Romantický zážitek pro dva 900 Kč
   
   

Masáže

Relaxační regenerační - Jedná se o základní typ masáže, která je velmi příjemná, dodává životní energii, slouží k odbourání únavy, stresu a proti nespavosti. Má příznivé účinky na metabolismus, zrychluje krevní a mízní oběh, dodává pružnost povrchovým tkáním a velmi příznivě pomáhá na bolavá záda či klouby.

Lávové kameny - Oprávněně patří mezi královny masáží. Kombinace tepla, dotyku horkých kamenů a vůně aromatických olejů působí na naše energetická centra, která vedou od konečků prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům těla. Teplo a vlnění z lávových kamenů tok energie obnoví, odplaví z těla toxiny, stres a dochází k regeneraci těla i ducha. Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů, kde uvolňuje křeče, rozpouští bolest a ztuhlost. Dochází k nabuzení krevního oběhu, lymfatického a imunitního systému, regulaci trávení a metabolismu.

Medová - Jedná se o starou osvědčenou léčitelskou detoxikační metodu. Medová masáž využívá výborných účinků medu (především detoxikačních a reflexních) a kompresních masérských hmatů (rolovacích a pumpovacích). Dochází tak k odstraňování starých usazenin a jedů až z hloubky tělesných tkání. Navíc přes reflexní zóny jsou medovou masáží příznivě ovlivňovány i jiné orgány.

Havajská Lomi Lomi - Je kouzelným smyslovým zážitkem a právem se považuje za „perlu“ mezi masážemi. Je založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale především předloktí a loktů, dotyk je velmi intenzivní a příjemný. Tradiční pojetí ukazuje na určitou podobnost tanci, měkké i hloubkové techniky, hmaty, jsou jednoduché a ladné. Havajská masáž má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Odstraňuje napětí ve svalech, zvyšuje pohybové schopnosti, stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a především báječně působí na psychiku.

Indická masáž hlavy - Jedná se o jednu z nejpříjemnějších relaxačních masáží, vhodnou především pro osoby vystavené vysoké míře stresu, působí jako prevence proti migrénám a nepříznivým dopadům stresu na celkový stav organismu. Masáž se provádí bez použití oleje.

Omlazovací masáž obličeje - Přináší skvělé uvolnění obličejového svalstva a vyhlazení vrásek, navozuje pocit hluboké relaxace, psychické pohody a duševní harmonie. Působí blahodárně na mimické svaly, antioxidačně, regeneračně, spolu s použitými kvalitními výrobky se docílí pravidelnou péčí viditelné omlazení pleti.

Královská - Jestliže nevíte, kterou masáž si vybrat, nejraději byste všechny, tak si určitě vyberte právě královskou masáž, která Vás bude hýčkat několikanásobně, tím nejlepším z různých druhů masáží.

Bylinné nahřátí a masáž - Thermofor je bylinný nahřívací polštářek, který Vám nejprve krásně prohřeje záda, dochází tak ke snižování napětí svalů, stávají se poddajnější a pružnější. Do vzduchu se uvolňují vůně bylin, která osvěžuje a navozuje příjemný pocit. Po prohřátí následuje příjemná relaxační masáž a po té závěrečný relax. Tento zážitek budete mít ještě dalších 720 dní, ještě tolikrát je možné polštářek doma použít. Sebou si jej odnášíte, stačí 2min nahřát v mikrovlnce, přiložit na záda, krk či bedra a nechat působit 10-20 min, kdy Vás bude příjemně zahřívat, uvolňovat a vonět.

Rašelinový zábal s masáží - Další úžasná forma nahřátí, kdy dochází k uvolnění svalů, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Jednorázový rašelinový zábal obsahuje velké množství organických a minerálních látek, které se dostanou do Vašeho těla a mají blahodárný vliv na pokožku. Po sundání následuje hluboká intenzivní masáž, která celý proces ještě více podpoří a závěrečná relaxace.

Zobrazit ceník masáží

Typ masáže Délka Cena
Relaxační regenerační masáž 30 min. 490 Kč
  60 min. 890 Kč
Královská masáž 30 min. 490 Kč
  60 min. 890 Kč
Omlazovací masáž obličeje 30 min. 490 Kč
Medová masáž 30 min. 590 Kč
Medová masáž + masáž chodidel 60 min. 960 Kč
Havajská masáž Lomi Lomi 60 min. 890 Kč
  90 min. 1 190 Kč
Indická masáž hlavy 30 min. 490 Kč
     
     
     
     
     
     

Důležité informace:

Rezervace: Vybrané procedury je nutné si předem rezervovat na čísle +420 774 997 084 nebo na recepci hotelu.

Včasný příchod: Na rezervované procedury přicházejte vždy 5 minut před začátkem procedury. Pokud se opozdíte, Vaše procedura bude zkrácena - všechny procedury končí striktně dle rezervovaného času.

Zdravotní stav: Informujte maséra či recepční, pokud trpíte vysokým krevním tlakem, alergiemi, srdečními či jinými obtížemi, nebo jste-li těhotná.

Zrušení rezervace: Zrušení rezervace procedur je možné nejpozději 3 hodiny před začátkem procedury. V opačném případě Vám bude zaúčtován storno poplatek ve výši 50 % ceny rezervované procedury.

Rezervace wellness můžete provést telefonicky +420 774 997 084